FB

Napište nám

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4462":
HJS
Dodatečně zdravíme do Chocně oba Fandy. Jednomu Fandovi musíme říct, že má príma tátu, no a tátovi Fandovi zase že má perfektního syna! Kapela HJS děkuje za zážitech s perfektní - jak my na ostravsku říkáme - partyjou a budeme se těšit někdy do budoucna, až si nás pozvete. Jó a taky pozdravujeme Kubíka a že děkujeme za fotky!!!
HJS
Ve Fryčovicích jsme v sobotu zahájili sezónu s kapelami HEC a Dr.HEKTO !
HJS
Nenechte si ujít v sobotu 16.10. v restauraci U Tofla na Lubně dvojkoncert. Hrejeme s našimi kolegy se kterými se často setkáváme na jednom pódiu a to Tři sestry banda s jejich neúnavnou show!!! Nebude chybět náš supermanager Stuchla Stuchlovič se svým maxi zásobníkem chlazené zelené. Bude to opravdu jízda, tak dorazte. Začínáme po osmé hodině!
HJS Vacul
No opravdu za nás za kapelu můžu říct, že to byla skvělá svatba! Vyplatilo se sem prísť-zahrali jsme aj Judas Priest - jak by řekl Kuko. A všechny věci mimo Horkýžů Slížu byly speciálně pro tchána ženicha, otce nevěsty a starého rockera, kterému rovněž děkujeme, že se připojil k atmosféře!!! Skvělý zážitek a doufám, že se ještě s některýma uvidíme!
ženich a nevěsta
Ďakujeme štyrykrať, peťkrať.. smiley
Lukáš
Chlapi ještě jednou díky za skvělý koncert v soibotu,všichni svatebčané z vás byli nadšení,ještě dlouho se bude o tom povídat smiley mějte se a snad zase někdy
Nazdárek Adélko! Díky za pochvalu. Škoda jen toho počasí. Celé léto nám to procházelo, tak to muselo jednou přijít. Škoda jen, že zrovna u vás v Jistebníku. Všechny naše vystoupení jsou na našich stránkách v menu Kde hrajeme. Tam se vše dočteš a budeme se těšit. Tak se moc měj!!
Adéla
Ahojky kluci váš koncert na pidifestu byl super .Kde budete dale vystupovát .
Díky moc Dědku! I když "50" nie je žiadny vek! Mal si na trike Košice - nie?! Takto ako ty sa dokáže baviť málo ktorý dvaciatnik. Maj sa! H.J.S.
HjS: decka, pritvrdit "Slize", dokazu iba "kratki zobaki"!!! Na 2. Zamagurskom, som sa s vami uzasne bavil!!! Mal som 50 a tricko s velkym "?" S rozumom. Nabuduce, na motozraze, urcite zahrajte "Motorkarsku"! Niektore skladby mi chybali, aj LaG song som musel nechat vyskandovat publikum! Ako spieva nebohy Dedek: Nekdy priste....

1  
2  
3  
4  
5